Kategoriler

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?  - YIL 2005

 

REEL TEDARİK TEMİZLİK GIDA KIRTASİYE ve REKLAM ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ. olarak 2005 yılından bu güne hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız. Gelişen ve değişen teknolojinin avantajlarından faydalanarak hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için bir e-ticaret hizmetleri platformu olan eniyisinial.com'u kurduk. 

Yılların birikimi ve tecrübesiyle birlikte e-ticaret hizmetleri anlayışı çerçevesinde eniyisinial.com olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

eniyisinial.com olarak  Temizlik Ürünleri, Hijyen, Gıda, İçecek, Hediyelik Ürünler, Kurumsal Ürünler, Reklam Ürünleri, Matbaa Ürünleri gibi çeşitli ürün yelpazesine sahip birçok alanda hizmet vermekteyiz. Her geçen gün kendimizi yeniliyor, ürün yelpazemizi genişleterek en kaliteli ve en hızlı hizmeti sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz. 

eniyisinial.com olarak kuruluşumuzun ilk yıllarında küçük bir ekiple yola çıktık ve şimdilerde kocaman bir aile olarak büyümeye devam etmenin mutluluğunu, kurulduğumuz günden bu güne güven kaybetmeden yola devam etmenin onurunu yaşıyoruz. 

İşimizi severek yapıyor ve alanımızda daha iyi olabilmek için sürekli araştırıyoruz. 

eniyisinial.com ekibi olarak hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı, siz değerli müşterilerimizi memnun etmek ilkesi ile farkındalık yaratmak temel hedefimizdir. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünler, seçkin markalar ve en uygun fiyatlarla eniyisinial.com'da.  

 

Değerlerimiz 

-Yenilikçilik 

-Şeffaflık 

-Güvenilirlik 

-Hizmet Sürdürülebilirliği 

-Müşteri Memnuniyeti

-Değişimi ve Gelişimi Hedeflemek